E akùzùan se zmadhoi gjoksin, Tea publikon videon që i ‘vë kapakun’ këtij muhabeti!

0
68

Kujtojmë se Tea në fillim të programit ka pasur kilogramë të tepërt në trup dhe me anë të ndërhyrjes me balònin gàstrit.

Ndërhyrje kjo që u mundësua nga “PërPuthen” dhe Tea arriti në peshën trupore të dëshiruar.

Mesa duket nga kjo rénie peshe, gjòksi saj hùmbi hijeshi duke rënë si në numër ashtu edhe nga ana estetike, kjo e pengoi Tean e cila si një figurë publike tashmë kërkon të jetë sa më pranë perfeksionit.

Ndíkuar nga komentet e shumta të ndjékësve të saj, Tea reagon me anë të një videoje publikuar në rrjetin social Instagram.

Në video duket se si e ka fokusuar gjòksin dhe duke na lénë të kuptojmë se është shumë e kënaqur me rezultatin e gjòksit të ri.

Me anë të kësaj videoje ajo konfirmon se ka bërë një ndërhyrje në gjòks dhe komentet më të shumta nuk janë aspak mbështetëse.

Nisur nga kjo, shumë nga fansat e saj nuk e kanë mblshtetur pasi Tea e ka ekzògjeruar me zmòdhimin e gjòksit në konstrukt me masat e reja trupore.