Lajme

E frikshme! Dy avionë gjigandë kalojnë mbi Tiranë dhe fillojnë të lëshojnë tym nga motorrët, nuk dihet ende çfarë ka ndodhur (VIDEO EKSKLUZIVE)

Advertisements

Dy avione gjigande shihen duke fluturuar ne hapesiren ajrore te Shqiperise vetem pak momente me pare

Ne video shikohet njeri avion qe duket se ka probleme me motoret pasi shikohet tymi qe leshohet pas tij

Por ngjarja merr kthese ne momentin kur avioni i dyte filloj te beje të njejten gje

Advertisements

Nuk ende informacion te sakte per ngjarjen e cuditshme/ Shqipëria Ime

Advertisements

Related Articles

Back to top button