Lajme

E FUNDIT/ Makina del nga rruga dhe përfundon në oborrin e një shtëpie, vdes 23-vjeçarja në Tiranë

Advertisements
Advertisements

schedule07:42 – 31 Gusht, 2022

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 31.08.2022, rreth orëve të para të mëngjesit, në rrugën “Shaban Bardhoshi”, shtetasi D. T., duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij duke dalë nga rruga dhe ka hyrë në oborrin e një banese.

Si pasojë është dëmtuar shtetasja M. S., 23 vjeçe, që ndodhej në oborrin e banesës së saj, e cila më pas, ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

vijon

/abcnews.al/

Advertisements

Related Articles

Back to top button