E hënë me shumë zhvillime në ‘Big Brother VIP’/ Fifi shpërthen në lot, nis përgatitja e valixheve

0
47

Si pasojë e një komplikacioni shëndetësor aktori Igli Zarka është detyruar që të lërë shtëpinë e ‘Big Brother’.

Ai ka lënë lojën për të marrë menjëherë shërbimin e nevojshëm shëndetësor.

Menjëherë pas lajmit banorët kanë shprehur keqardhjen për këtë ngjarje.

Fifi ishte një nga banorët e cila edhe u përlot pasi mësoi për largimin e aktorit.

Pak minuta pas lajmit, Semi dhe Fifi kanë nisur të përgatisin valixhet e tij.