“E kam fiksim, është si shpirt”, Rudina Dembacaj merr komentin që nuk e priste nga fansat. Ja reagimi i saj

0
70

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një prej çifteve më të pëlqyer për publikun shqiptar.

Kjo pasi aktorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht momente të tyre.

Së fundmi, ajo ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një ndër ta i ka shprehur pëlqimin për Markun.

“Atë Markun fiksim e kam, e kam parë te Cormeum si shpirt ishte. Po ishe ti aty, nuk iu afrova”, i ka shkruar ndjekësja.