E papritur! Nesër protestë te “Sheshi Skënderbej”, zbulohet se çfarë do të ndodhë në orën 11:00

0
688

Ditën e nesërme në orë 11:00 do zhvillohet protesta ‘Stop Diktaturës Sanitare’ te Sheshi Skënderbej në Tiranë.

Lajmin e jep avokati i njohur Altin Goxhaj.

REAGIMI

“Studentët Denoncojnë na thërrasin në protestë çdo të Shtunë duke filluar që nesër në 4 Shtator 11:00 në Sheshin Skënderbej.

2 alternativa keni: ose shpohuni ose protestoni!

Unë zgjedh protestën, ti zgjidh atë që do, por mos harro se moszgjedhja e asnjërës përfundon me shpim, pra indiferenca dhe heshtja do të thotë se ke zgjedhur të shpohesh!!! Nëdorë e ke!”