E përlotur dhe e shkatërruar, momenti kur mamaja e Mateos puth foton e vogëlushit

0
24

Mamaja e Mateos ndodhet në qytetin e Vlorës, duke protestuar për të vënë drejtësi për vogëlushin e saj, që u vra në mënyrë barbare nga fqinji Klodian Çalamani.

E përlotur dhe e shkatërruar nga kjo ngjarje e rëndë, ajo është ulur në rrugën kryesore të Vlorës.

Familjarët thërrasin me të madhe “Drejtësi për Mateon”./Top Channel