Lajme

E rëndë, gjyshi plagos me çifte mbesën e tij

Advertisements

Një gjysh ka plagosur e çifte mbesën e tij 25 vjeçe.

Ngjarja mësohet se është aksidentale dhe ka ndodhur në një zonën e njohur si Patos Fshat.

Paraprakisht dyshohet qe gjyshi ka qene duke pastruar një armë zjarri tip çifte, kur kjo e fundit është shkrepur aksidentalisht.

Advertisements

Pas plagëve të marra vajza është dërguar për ndihmë mjekësorë në spitalin e fierit ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Related Articles

Back to top button