Lajme

E rëndë/ Humbi kontrollin e mjetit, korçari aksidenton djalin e tij 6 vjeçar

Advertisements

Mbrëmjen e sotme rreth orës 19:30, në lagjen nr. 6, Korçë, shtetasi R. K., duke drejtuar automjetin tip “Opel”, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka aksidentuar djalin e tij të mitur 6-vjeçar.

Sipas policisë, i mituri ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Advertisements

Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button