Lajme

E rëndë në aeroport! Përleshje me grushta mes punonjësit të shërbimit dhe një pasagjereje (Video)

Advertisements

Ngjarja brutale u regjistrua në Aeroportin Ndërkombëtar të Dallas Fort Worth. Debati që nisi mes një pasagjereje femër dhe një punonjësi të “Spirit Airlines” nuk përfundoi mirë . Të dy filluan të grinden verbalisht me tone të larta me të shara e shtyrje.

Një burrë tjetër, në një moment, vjen mes tyre, për t’i ndarë dhe për t’i dhënë fund debatit.

Ndërsa të tre po flasin dhe bërtasin, gruaja papritmas godet punonjësin e linjës ajrore.

Punonjësi e ndjek nga pas teksa pasagjerja tenton të largohen dhe pasi rrëzohet ai e godet me grusht në qafë.

Advertisements

Njerëz të tjerë ndërhyjnë që ai mos të gjuante më ndaj gruas, ndërsa mësohet se ai është pushuar menjëherë nga puna. Ja pamjet:

Advertisements

Related Articles

Back to top button