HomeLajmeE rende/Përdhun*oi të miturën, shpallet në kërkim monstra 32-vjeçare në Tiranë

E rende/Përdhun*oi të miturën, shpallet në kërkim monstra 32-vjeçare në Tiranë

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë.

Bëhet me dije se Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 32-vjeçar.

Sipas njoftimit zyrtar është denoncuar 32-vjeçari për përdhunimin e një vajze të mitur 13-vjeçare dy vite më parë.

Shtetasi i shpallur në kërkim është identifikuar me inicialet L.A

Njoftimi i policisë

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit L. A., 32 vjeç, pasi dyshohet se në vitin 2019 ka kryer marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare, pa dëshirën e saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme./Gazeta Shqip

Must Read

spot_img