Lajme

E rëndë/ U ndje keq në paraburgim, ndërron jetë rrugës për në spital 28-vjeçari

Advertisements

Një i burgosur 28 vjeç ka humbur jetën në rrethana ende ta paqarta.

Mësohet se i riu është ndjerë keq në ambientet e paraburgimit dhe është nisur drejt spitalit të Lezhës, por aty ka mbërritur i pajetë.

Trupi i të riut do të dërgohet në morg, ku do ti nënshtrohet mjekësisë-ligjore, per përcaktimin e shkakut te vdekjes.

Advertisements

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe arsyet pse ishte me burg.

Advertisements

Related Articles

Back to top button