Lajme

E trishtë! Olsi Bylyku humb njeriun e shtrenjtë!

Advertisements

Aktori i humorit ka lajmëruar nëpërmjet një postimi në Instagram se ka humbur një person të shtrenjtë të familjes.

Bëhet fjalë për gjyshen e tij.“Veç gëzim na dhe o Ije dhe kurrë në jetë nuk të harrojmë.

Qofsh e xhehnetit dhe tani gëzoji ëngjëjt siç na gëzoje ne me çdo batutë tënden.

Advertisements

”Një moment ky tejet i vështirë ndonse i shprehim ngushëllimet Olsit

Advertisements

Related Articles

Back to top button