Lajme

E trishtë/ Vetëm 27-vjeç, spikerja e njohur e lajmeve i jep fund jetës

Advertisements

Një spikere lajmesh në një stacion televiziv në Wisconsin të SHBA-së, vetëm 27 vjeçe, i dha fund jetës.

Prezantuesja e WAOW, Neena Pacholke vetëflijua, duke tronditur familjen dhe kolegët e saj.

“Neena Pacholke , spikerja jonë e dashur ndërroi jetë papritmas”, tha WAOW, kanali ku punonte e reja.

“I gjithë ekipi këtu në News 9 është i shkatërruar nga humbja, ashtu si edhe shumë të tjerë”, thuhet më tej në deklaratë.

Advertisements

Sakaq, janë ende të paqarta arsyet se përse e reja zgjodhi t’i jepte fund jetës tragjikisht.

Advertisements

Related Articles

Back to top button