Lajme

E zuri korrenti/ Vdes tragjikisht 7-vjeçari

Advertisements

Një vdekje tragjike është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Gjakovë.

Si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike në shtëpinë e tij, një 7-vjeçar ka ndërruar jetë.

Ai gjeti vdekjen në spitalin rajonal të Gjakovës.

Nuk janë zbardhur ende rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Njoftimi

“Mrëmë rreth orës 19:20 është pranu informacioni nga Spitali Rajonal i Gjakovës se v iktima i gjinisë mashkull i lindur në vitin 2015 kishte pasur kontakt me energji elektrike…

Advertisements

Më pas nga spitali është marrë informata që fëmija ka vdekur dhe trupi i tij është dërguar për obduksion në IML”.

Advertisements

Related Articles

Back to top button