HomeRoze‘Edhe 100 jetë të kisha zgjedhur’, Melisa nuk i kursen fjalët e...

‘Edhe 100 jetë të kisha zgjedhur’, Melisa nuk i kursen fjalët e ëmbla për Andin

Melisa dhe Andi janë një nga çiftet e vetme që kanë mbijetuar dhe pas sezonit të Për’Puthen.

Dyshja në çdo dalje të tyre janë shprehur se ndihen mjaft të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi Melisa nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ka vendosur ti dedikojë disa fjalë zemre publikisht Andit.
‘Dashuroj se sa mirë rritemi bashkë në çdo aspekt.

Me uljet dhe ngritjet tona ama gjithmonë e më të fortë. Unë & Ti pa pasur rendesi se çfarë flitet e çfarë bëhet nga ana tjetër.

Andi edhe 100 jetë ti kisha pas, 100 jetë t’kisha zgjedhë.’- shkruan Melisa krahas postimmit të fundit.

Must Read

spot_img