Elvis Pupa ironizon Arbana Osmanin: Të mbledhim lekët t’i blejmë një stol, se…

0
48

Arbana Osmani, është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, jo vetëm për profesionalizmin që tregon, por edhe për karakterin e saj.

Ajo është moderatorja e “Big Brother VIP”, Show i cili zgjat për rreth 3 orë.

Shpesh herë moderatorja ulet nw skenw në mes të emisionit, çfarë është komentuar edhe shpesh. Ky është një veprim që e bën dhe Maria De Filippi.

Së fundmi, aktori i njohur i humorit Elvis Pupa, ka ironizuar Arbanën me anë të një postimi në Instagram, në lidhje me këtë situatë, teksa e quan “Arbana De Filipi”.

Teksa ka postuar një foto nga spektakli, ai shkruan “them të mbledhim lekët t’i blejmë një stol Arbana de Filipit se pa qamet tu fshi studion me plaçkat e trupit”.