Lajme

Emigranti shqiptar konverton gjermanen në myslimane dhe martohet me të në xhami

Advertisements

Rasim Avdyli është një prej mërgimtarëve i cili po përcillet mjaft shumë në rrjete sociale.

Mbrëmë ka qenë i ftuar në një interviste në emisionin “Era Verë” në T7, ku ai nuk hezitoi të flas për të dashurën e tij nga Gjermania, me të cilën sapo u martua.

Gruaja gjermane e cila ishte e fesë katolike u konvertua në myslimane.

Advertisements

Rasimi është mjaft popullor në rrjetin social “TikTok”, ku edhe aty vendosi të ndaj këtë moment të lumtur e që po përcillet “LIVE” nga më shumë se 7 mijë persona.

Advertisements

Related Articles

Back to top button