Lajme

EMRI/ Policia e mbajti të fshehtë, biznesmeni në Tiranë i shpëton atentatit me tritol

Advertisements
Advertisements

schedule19:21 – 30 Gusht, 2022

Biznesmeni Mikel Harizaj i ka shpëtuar një atentati për ekzekutimin e tij gjatë muajit gusht të këtij viti.

Burime për gazetaren e Abc, Xhensila Kodra, bëjnë me dije se më 10 gusht në derën e biznesit të tij në zonën e Freskut, në rrugën Ramazan Gaxhrri, biznesmeni vërejti një sasi të vogël tritoli në derën e lokalit dhe menjëherë njoftoi policinë.

Më herët Harizajt iu bë atentat edhe në Selitë teksa lëvizte me makinë, ngjarje kjo ende e pazbardhur nga Policia e Tiranës.

Atentati i parë i është bërë në 10 janar të këtij viti.

/Abcnews.al/

Advertisements

Related Articles

Back to top button