Ermal Mamaqi i komenton pedagoges së tij dhe këngëtares së njohur

0
222

Ermal Mamaqi, tashmë edhe moderator i emisionit të tij “Xing me Ermalin”, më herët aktor i humorit në spektaklin e madh “Portokalli” nga ku fitoi edhe famën që sot ka.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale dhe shpesh shihet tek komenton tek miq, të afërm apo kolegë.

Manjola Nallbani, dikur mësuesja e aktorit/ moderatorit në fjalë, ka postuar në llogarinë e saj Instagram një foto me bíkíni.

Sigurisht që komentet ishin të shumta, kjo edhe për shkàk të famës së madhe që këngëtarja në famë ka, ndaj numrit të madh të ndjekësve.

Komenti që tërhoqi edhe vëmëndjen e ndjékësve duke e pëlqyer kështu si koment ishte i Ermal Mamaqit i cili e kishte komplimentuar për format e saj.

“të vjen anash Jennifer Lopez”. Mamaqi njihet për komentet e tij epíke, mjàft gazmore por që shpesh të bëjnë të ndihesh mirë.