HomeLajmeErzen Breçani tregon emrin e politikanit që ‘e mori në qafë’ Fatmir...

Erzen Breçani tregon emrin e politikanit që ‘e mori në qafë’ Fatmir Haklajn

Ish-drejtuesi i policisë Erzen Breçani solli mbrëmjen e djeshëm në emisionin ‘Opinion’ detaje nga historia e fisit Haklaj në Tropojë, ku si pasojë e konflikteve të tyre të vazhdueshme, u shënuan dhjetëra viktima në familjen e tyre, por edhe në radhët e kundërshtarëve.

Breçani tha se Fatmir Haklaj ka qenë viktimë i politikës, dhe veçanërisht ish-kryeministrit Fatos Nano.

Must Read

spot_img