ADS
HomeLajme“Falënderoj Zotin çdo ditë që të solli në jetën timë”/ 26-vjeçari nga...

“Falënderoj Zotin çdo ditë që të solli në jetën timë”/ 26-vjeçari nga Dibra që sot i mori jetën të dashurës së tij dhe vetes, i shprehte dashurinë publikisht disa kohë më parë

Pak pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, zbardhen detaje për ngjarjen dhe identitetin e dy personave që humbën jetën.

Personat në foton e siguruar nga mediat janë pikërisht dy v i kti mat Kliton Pira 26 vjeç dhe shtetasja e huaj Jawsackie Jaboah 31vjeç me të cilën i riu kishte një lidhje dashurie prej muajsh.

“I bekuar me ty”, “Falenderoj Zotin cdo dite qe te solli ne jeten time dhe te dua shume Bukuroshe”, janë disa nga dedikimet që 26-vjeçari i bënte vajzës nga Gana.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan të riun drejt këtij akti ekstrem, ndërsa policia është duke vijuar hetimet për zbradhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Must Read