Lajme

Familja sapo ishte kthyer nga Turqia, si ndodhi aksidenti ku humbi jetën 6-vjeçari

Advertisements

jane mësuar të tjera detaje nga aksidenti me vdekje në Panaja të Vlorës, ku një fëmijë 6 vjeç humbi jetën, ndërsa u plagosën prindërit dhe fëmija tjetër.

Mësohet se shtetasi Andi Mithi 33 vjeç, i cili udhëtonte me një makinë “Benz” së bashku ne familjen sapo ishin kthyer nga Turqia.

Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë humbja e kontrollit të mjetit dhe për pasojë është përplasur me trafikndarësen në vendin e quajtur nënkalimi i Panajasë.

Advertisements

Nga aksidenti ka humbur jetën O. H 6 vjeç ndërsa janë plagosur dhe dërguar ne spital, drejtuesi i mjetit, gruaja Albana Mithi dhe fëmija tjetër 3 vjeçar.

Advertisements

Related Articles

Back to top button