Roze

Fansi e imiton kur ajo humbi ndjenjat në ‘Big Brother VIP’, Fifi revoltohet keq dhe bën veprimin e papritur në mes të koncertit

Advertisements

Fifi ka mbajtur së fundmi një koncert, ku një ndër të pranishmit ka imituar momentin kur këngëtares i ra të fikët brenda “Big Brother VIP”.

Fifi ka ndaluar e prekur performancën dhe ka sqaruar (dhe një herë tjetër) se rënia e saj nuk ka qenë diçka e sajuar për show.

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po të kisha dashur të rrëzohesha për show kisha bërë tjetër gjë.

Advertisements

Nuk jam rrëzuar për show dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty”, është shprehur këngëtarja, teksa e ka përshëndetur fansin me këngën “O lulija jonë me limona, kush na ka inatin…”.

@age_pergega Veq 10% e artistave me kan si fifi kish mjaftu me kon 🔛🔝. #youarethebestNANUSH… @fifi.fr ♬ original sound – Age pergega

Advertisements

Related Articles

Back to top button