Lajme

Fedez: Fjala e vetme që di shqip është “Të q*fsha robt”(Video)

Advertisements

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit “Sunny Hill”, i cili do të vijojë gjatë fundjavës.

Në mesin e artistëve të huaj që interpretuan disa nga hitet e tyre ishte dhe reperi italian Fedez. Kjo ishte gjithashtu hera e parë që reperi performoi në vendin tonë por me siguri nuk do jetë e fundit.

Advertisements

Ylli italian dhuroi super spektakël duke performuar disa prej hiteve të tij. Teksa ndodhej në skenë, reperi zbuloi se fjala e vetme që di shqip është një sharje. “Q**** r*bt” tha ai. Kujtojmë që të tjerë artistë që performuan mbrëmë ishin Action Bronson, Tananai, Dafina Zeqiri, Capital T, Dren Abazi etj.

Advertisements

Related Articles

Back to top button