HomeRozeFestat e nëntorit, Rama poston fotot nga flamurët që valëviten në ballkone:...

Festat e nëntorit, Rama poston fotot nga flamurët që valëviten në ballkone: Nisma e bukur e familjeve shqiptare

Dhe pak ditë na ndajnë nga festat e nëntorit.

Më këtë prang festat kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga nisma që kanë marrë qytetarët për të valëvitur flamurin në ballkonet dhe dritaret e tyre.

Ai ka postuar në Facebook disa nga foto ku shihet flamuri që valëvitet në disa ballkone, teksa shkruan se është një nismë e bukur e familjeve shqiptare.

“Mirëmëngjes me këtë nismë të bukur të familjeve shqiptare për ditët më të veçanta të historisë sonë”, shkruan Rama krahas fotove.

Must Read

spot_img