ADS
HomeRozeFifi emocionohet dhe fillon të qajë duke kënduar këngë për Kosovën

Fifi emocionohet dhe fillon të qajë duke kënduar këngë për Kosovën

Në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” ka ndodhur një e papritur.

Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës derisa shikohen nga publiku, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur shqiptare e njohur me emrin skenik Fifi, po merr vëmendje të madhe në “Big Brother VIP”.

Ajo së fundi u emocionua teksa po këndonin këngë patriotike për Kosovën dhe në një çast u prek tej mase.

Fifi filloi të qante me lot teksa banorët e tjerë e ngushëlluan atë me përqafime./Lajmi.net/

Must Read