Lajme

Fillimisht u përplas një vajzë e re, pastaj të tjerë. Publikohen të plotë emrat e aksidentit te Liqeni Artificial në Tiranë, ja cila ishte drejtuesja

Advertisements

Publikohen të plotë emrat e aksidentit që ndodhi mbrëmjes se djeshme në Tiranë.

Elinta Garo, 29 vjeçe, është e reja që ishte në timon. Fillimisht mësohet se e reja ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përplasur 27-vjeçaren e identifikuar si Alkuna Telhaj.

Më pas, ajo ka përfunduar në trotuar duke përplasur një çift bashkëshprtësh të identifikuar si Begzan dhe Valetina Hysa. Një i mituri i aksidentuar gjithashtu nuk është identifikuar ende.

Advertisements

Të aksidentuarit ndodhen në spital, nga të cilët mësohet se 27-vjeçarja ndodhet në gjendje të rëndë.

Advertisements

Related Articles

Back to top button