Flori kishte dje ditëlindjen, Fifi i bën një urim të shkurtër por shumë domethënës (foto)

0
83

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ai mbushi plot 39-vjeç dhe nuk kishte se si të mungonin urimet e shumta.

Mirëpo, duket se urimi që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë ai i këngëtares, Fifi, me të cilën Flori është përfolur shpeshherë se është në një lidhje. “100 ma t’lumtunat e botës për ty! Të paça përjetësisht”, ka shkruar këngëtarja përmbi foton e postuar në Instastory.