HomeLajmeFlorian Marku dhuron spektakël në konferencën për shtyp, çohet për të rrahur...

Florian Marku dhuron spektakël në konferencën për shtyp, çohet për të rrahur kundërshtarin (video)

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë.

Boksieri njohur shqiptar ka shpërthyer gjatë konferencës së fundit para duelit të madh.

Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposht atë.

“Mund të luftojmë këtu nëse do, ti nuk je askushi. Ti mendon se jam si të tjerët”, ishin disa nga fjaltët e Markut. Më pas ai është dërguar jashtë nga sigurimi.

Must Read

spot_img