Lajme

FOTO/ Çifti i shumpërfolur ndahet pas disa vitesh lidhje

Advertisements

Liam Hemsworth dhe modelja Gabriella Brooks janë ndarë pas tre vitesh lidhje. Çifti u nda disa muaj më parë sepse aktori i “Hunger Games” donte të kthehej në punë pa ndonjë shpërqendrim, ka konfirmuar një burim për In Touch të hënën.

Shqipëria pushtohet nga i nxehti afrikan dhe termometri kap vlera rekord, ja çfarë pritet ditën e nesërme, temperaturat do të shkojnë deri në…
Degradon keq sherri mes dy burrave, godasin njëri-tjetrin me shkopinj dhe thika, përfundojnë me plagë të rënda në spital. Policia zbardh detajet
Dënimi me 21 vite burg i Haxhisë dhe intervista e bujshme e ish-prokurorit të çështjes “Hajdari”, ja çfarë i kërkoi Sali Berisha në një takim sekret për Fatos Klosin dhe Thimio Kondin

“Ai nuk donte të ishte i lidhur dhe puna është rritur që nga fundi i pandemisë”, shtoi burimi.

Hemsworth, 32 vjeç dhe Brooks, 26 vjeç, u lidhën për herë të parë në fund të 2019-ës pas divorcit të tij nga Miley Cyrus dhe lidhjes së shkurtër me aktoren Maddison Brown.

FOTO/ Çifti i shumpërfolur ndahet pas disa vitesh lidhje

Modelja është zemërthyer nga vendimi i ish partnerit të saj.

Advertisements

Romanca e tyre mori një kthesë kur dyshja u fotografuan në një plazh në Bayron Bay, Australi, në janar 2020, vetëm një muaj pasi Hemsëorth prezantoi Brooks me prindërit e tij.

Advertisements

Related Articles

Back to top button