Lajme

FOTO/ Dalin pamjet e rënda nga krimi që tronditi Tiranën, çifti i bashkëshortëve të pajetë brenda agjencisë

Advertisements
Advertisements

schedule20:12 – 30 Gusht, 2022

Krimi në familje tronditi këtë të martë Tiranën. Arsen Muskurti qëlloi për vdekje vëllain e tij, Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti.

Ngjarja e rëndë ndodhi pranë zonës së “Myslym Shyrit” ne kryqyetet, në ambientet e një agjencie turistike që ishte në pronësi të viktimave. Abcnews.al ka siguruar pamjet pak pas momentit të vrasjes.

Menjëherë pas krimit, autori u largua nga vendi i ngjarjes. Ai u arrestua disa orë më vonë, në zonën e “5 Majit” në kryeqytet. Operacionit për kapjen e tij iu bashkuan edhe forcat RENEA.

Vijoj….

Advertisements

Related Articles

Back to top button