HomeLajmeFoto me Edi Ramën, ja çfarë i shkruante kryeministrit babai i 21-vjeçarit...

Foto me Edi Ramën, ja çfarë i shkruante kryeministrit babai i 21-vjeçarit që tronditi gjithë Shqipërinë sot: Është bërë më i keq se ty

RENEA ka lokalizuar tashmë autorin e dyshuar të vr. a .sj.es së policit Saimir Hoxha mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë. 21-vjeçari Aldi Rama dyshohet se goditi me një plu.mb në zemër nënkomisarin gjatë një kontrolli anti-drogë në Lezhë.

Ai ndodhej në një makinë me tre persona të tjerë, kur nxorri p is t o le të n për të qëllu.ar drejt e në zemër policin.

Aldi Rama njihej si person problematik nga policia. Krahas fotove me a.rm. ë, në profilin e tij gjendet edhe një foto me kryeminsitrin Rama, e shkrepur disa vite më parë.

Poshtë fotos spikat edhe komenti i të atit të Aldit, Rufan Ramës, i cili shkruan se tashmë i biri i tij “ishte bërë më i gjatë dhe më i keq se kryeministri”.

Must Read

spot_img