Lajme

FOTO/ Vëllai vrau vëllanë dhe kunatën, këta janë viktimat e krimit të rëndë në Tiranë

Advertisements
Advertisements

schedule17:58 – 30 Gusht, 2022

Krimi në familje shënoi dy viktima, pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka shokuar kryeqytetin, pasi vëllai vrau vëllanë dhe kunatën.

Abcnews.al ka siguruar fotot e viktimave. Çifti i bashkëshortëve Dritan Muskurti dhe Nora Muskurti, u qëlluan për vdekja nga Arsen Muskurti, brenda agjencisë që kishin në pronësi  në rrugën “Islam Alla”.

Vrasja dyshohet të ketë ardhur për konflikteve që vëllezërit dhe kunata kishin me njëri-tjetrin. Menjëherë pas krimit autori është larguar dhe policia e ka shpallur atë në kërkim.

/abcnews.al

 

Advertisements

Related Articles

Back to top button