Lajme

FOTO/ Vëllai vrau vëllanë dhe kunatën për pronat, këta janë viktimat e krimit të rëndë në Tiranë

Advertisements
Advertisements

schedule17:58 – 30 Gusht, 2022

Konflikti për pronat shënoi dy viktima në Tiranë, pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka shokuar kryeqytetin, pasi vëllai vrau vëllanë dhe kunatën.

Abcnews.al ka siguruar fotot e viktimave, Dritan Muskurti dhe Nora Muskurti. Arsen Muskurti, i qëlloi ata për vdekje brenda agjencisë që kishin në pronësi.

Ngjarja e rëndë ndodhi në ambientet e agjencisë së udhëtimit që viktimat kishin në pronësi. Vrasja dyshohet të ketë ardhur për konflikte pronësie që vëllezërit kishin me njëri-tjetrin.

Vijon….

Advertisements

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker