“Frymëzimi yt i përditshëm”, Oriola Marashi pozon me të brendshme dhe i vë “flakën” rrjetit

0
44

Oriola Marashi është një ndër vajzat më seksi dhe të komentuara nga mediat shqiptare. Kjo dhe për faktin se modelja di gjithmonë si të tërheqë vëmendje, herë me foto provokuese.

Së fundmi modalja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me disa foto shumë seksi, ku ekspozon linjat e saj trupore.

E veshur me të brendshme ngjyrë të zezë ajo pozon “hot”, teksa shkruan “frtmëzimi yt i përditshëm”. Ndërsa në disa foto të tjera ku pozon me të brendshme shkruan “toksike”.