HomeLajmeFundi i hidhur i 21-vjeçarit që i mori jetën policit dje në...

Fundi i hidhur i 21-vjeçarit që i mori jetën policit dje në Lezhë, baba i dy fëmijëve

Aldi Rama ka nd ërr uar je të në spitalin e Traumës disa orë pasi që lloi veten në Lezhë.

Ai vr au policin Saimir Hoxha dhe për 4 orë u arratis dhe i fshihej Policisë Ai në fund qëlloi veten dhe u transportua në Tiranë me plagë të mëdha në kokë dhe i intubuar.

Kujtojmë se Pol icia ka arre stu ar mb rëmjen e sotme 2 personat të cilët ndodheshin në makinë me Aldi Ramën, në momentin kur ky i fundit që lloi për vd e kje nënkomisarin Saimir Hoxha.

Kristian Sherri dhe Armando Marku, u shoqëruan menjherë pas ngjarjes së , ndërsa mbëmjen e djeshme iu komunikua arresti.

Të tre të rinjtë rezultojnë përdorues hashashi dhe të përfshirë në tra fik dro ge.

Ndërkohë nga hetimi parap rak rezulto n se kolegët e Saimir Hoxhës kanë qëlluar 9 herë ndaj Ramës, i cili arriti të largohej.

Ndërkohë nga hetimi paraprak rezulton se kolegët e Saimir Hoxhës kanë q ël luar 9 herë ndaj Ramës, i cili arriti të largohej.

Në momentin kur ndodhi ngjarja, Saimir Hoxha shoqërohej nga 4 kolegë, të cilët menjëherë kanë kërkuar ndihmën e FNSH, kanë neutr alizuar 2 shokët e autorit dhe më pas kanë tentuar t’i japin ndihmën e parë nënkomisarit, duke bërë që Aldi Rama të largohej.

Must Read

spot_img