Gent Zenelaj ka një fans që vlen sa për 1000 të tjerë (Foto)

0
83

Gent Zenelaj ka ritakuar pas më shumë se 10 vitesh një fans të tij, me të cilin kishte shkrepur dikur edhe një foto.

Djali në fjalë e ka ruajtur foton kujtim me aktorin e njohur, të cilin dukshëm e ka të preferuarin e tij.

“Ri-Takimi me një fansin tënd që e ka ruajtuar foton për më shumë se 10 vite është ndjesi fantastike”, shkroi Genti i emocionuar, krah dy fotove.

Sigurisht fansi i shtoi albumit të tij dhe një foto tjetër, tashmë i rritur, me emocione të reja dhe me ca vite mbi kurriz./revistawho.com