Getoari reagon për herë të parë pas lajmit se do të bëhet baba. Ai ka një mesazh të shkurtër

0
63

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy kanë konfirmuar lajmin se po bëhen prindër për herë të parë së shpejti, shkruan lajmi.net.

Qifti kanë postuar disa fotografi në rrjete sociale ku edhe dhanë lajmin e bukur për ndjekësit e tyre. Ata u uruan menjëherë nga miq, familjar, dhe fansa duke iu dëshiruar një shtatzëni të shëndetshme atyre.

Marina solli edhe disa imazhe nga fotosesioni unik ku shfaqes duke mbajtur me duar barkun e rrumbullakosur, ndërsa më pas ishte reperi ai i cili falënderoi të gjithë ata që uruan çiftin.