ADS
HomeLajme“Gledis Nano, ekzekutuesi i axhendës Soros për shpimin e 600 mijë fëmijëve...

“Gledis Nano, ekzekutuesi i axhendës Soros për shpimin e 600 mijë fëmijëve shqiptarë”

Avokati Altin Goxhaj ka bërë një postim të fortë pak më parë në rrjetet e tij sociale në lidhje me Gledis Nanon, i cili së shpejti pritet të zërë vendin e Drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit.

Sipas Goxhajt ky person është emëruar në krye të policisë si i specializuar për terror dhe genocid!

Avokati vazhdon më tej duke shtuar se është emëruar për të ekzekutuar Axhendën e George Soros të premtuar nga Rama në OKB për shpimin e 600 mijë fëmijëve 0-18 vjeç të Shqipërisë brenda Muajit Qershor 2021!

Në vijim postimi i plotë i Altin Goxhaj.

Must Read