Lajme

Gledis Nano u përfol se dha dorëheqjen, vjen reagimit nga Policia e Shtetit

Advertisements

“Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano eshte ne detyre dhe s’ka dhene dorëheqje”.

Kështu është shprehur zyrtarisht, zëdhënësi i Policisë së Shtetit i cili përgënjeshton në

Advertisements

këtë mënyrë lajmet e publikuara në media për dorëheqjen e Gledis Nanos.

Advertisements

Related Articles

Back to top button