HomeRozeGreta Koçi do të marrë pjesë në Big Brother Vip? Këngëtarja iu...

Greta Koçi do të marrë pjesë në Big Brother Vip? Këngëtarja iu heq fansave të gjithë dyshimet

Big Brother po rikthehet së shpejti dhe moderatorja e këtij programi do të jetë Arbana Osmani.

Një ndër emrat që është lakur që mund të jetë pjesëmarrëse në këtë “reality show” ka qenë edhe ai i Greta Koçit, e cila së fundmi ka thyer heshtjen dhe ka dhënë një përgjigje për të gjithë.

Ajo është pyetur nga ndjekësit e saj nëse do të ishte pjesë e “Big Brother Vip” dhe përgjigja e saj ka qenë e prerë që “Jo”, duke i dhënë fund njëherë e mirë të gjithë dyshimeve.

Must Read

spot_img