Grushta dhe shkelma mes dy femrave në Tiranë, as policia nuk i ndan dot (video)

0
461

Një sherr ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Peti” në Tiranë, ku dy femra janë goditur me grushta e shkelma me njëra tjetrën.

Në videot e ardhura në newsbomb shihet se efektivët e policisë vrapojnë për t’i ndarë, por e kanë të vështirë, teksa nuk kanë munguar as kërcënimet dhe sharjet.

Sherri ka ndodhur pas një gërvishtje të makinës, ndërkohë që ndërhyrja e policisë ka qetësuar gjakrat në fund.