Hodhën tymuese në koncertin e Bregoviç, shoqërohen disa persona

0
29

Koncerti i këngëtarit serb Goran Bregoviç në Korçë nuk ka kaluar pa incidente.

Në këtë koncert është hedhur tymuese. Pas kësaj, shumë qytetarë e kanë braktisur edhe eventin.

Pas incidentit, policia ka kryer kontroll të imtësishëm dhe ka shoqëruar disa persona.

Në koncert, është hedhur tymuese dy herë. Edhe pjesëmarrja e qytetarëve ka qenë tmerrësisht e ulët./SYRI.net