Horoskopi ditor, e enjte 21 tetor 2021

0
50

Dashi

Debatet ne çift do jene te njëpasnjëshme sot. Nuk do ndiheni mire për asnjë çast dhe do dëshironi here pas here t’i largoheni partnerit. Beqaret do jene gati te provojnë edhe aventura vetëm qe te mos kenë një dite monotone dhe te mos qëndrojnë vetëm. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri. Nuk do keni asgjë për çfarë te ankoheni.

Demi

Marrëdhënia me partnerin ka për t’u përmirësuar tej mase sot. Do jeni me te logjikshëm dhe do dini çfarë te thoni ne çdo moment. Beqaret duhet te tregohen te kujdesshëm sepse disa persona qe do i joshin nuk do kenë reputacion te mire. Buxheti do ketë përmirësime, por mos prisni kurrsesi ndonjë mrekulli. Këto janë gjera qe ndodhin vetëm neper ëndrra.

Binjaket

Jupiteri do jete i pozicionuar keq sot ne jetën tuaj ne çift dhe ka rrezik qe te nxite debatet. Mendohuni mire para se te thoni çdo fjale ne mënyrë qe te mos vuani me pas. Beqaret do mendojnë me shume për punën dhe realizimin e projekteve sesa për dashurinë. Për financat do vazhdoni te përkujdeseni dhe për fat te mire nuk do ketë përkeqësime te situatës.

Gaforrja

Dite e mbushur me momente te lumtura do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ju duket sikur jeni mbi re sepse emocionet do jene te papërshkrueshme. Beqaret do fillojnë një histori dashurie te zjarrte dhe te mbushur me surpriza. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, prandaj duhet patjetër te merrni masa sa me shpejt te mundeni.

Luani

Pas një periudhe disi delikate për jetën tuaj ne çift sot do pajtoheni me partnerin dhe do i shihni gjerat me një sy tjetër. Mbrëmja ka për te qene akoma me e ngrohte. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane, prandaj do ja lënë kohës gjithçka. Buxheti do jete i kënaqshëm dhe do kryeni transaksione e investime gjithë kohës. Do e shijoni këtë dite.

Virgjeresha

Dite e rrezikshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Kujdes me çdo gjë qe do i thoni partnerit sepse mund te ketë pasoja për te ardhmen. Beqaret do e takojnë me ne fund personin e ëndrrave dhe nuk do mendohen dy here qe te fillojnë një lidhje. Ne planin financiar do keni gjithë kohës mbështetjen e te afërmve dhe nuk do druheni te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Peshorja

Do keni mosmarrëveshje te shumta sot me partnerin tuaj dhe nuk do ndiheni mire asnjë moment. Asnjeri nuk do e ule hundën. Beqaret nuk do jene aspak ne qejf për te dale neper takime dhe do preferojnë te qëndrojnë akoma vetëm. Me financat vazhdoni te tregoheni te kujdesshëm sa te mundni pasi po gabuat do keni probleme te njëpasnjëshme.

Akrepi

Do jeni pafund xheloze për partnerin tuaj sot dhe do kërkoni llogari nga ai për çdo gjë. Po vazhduat me këtë sjellje ai do ju largohet pak nga pak. Beqaret do jene me fat ne dashuri dhe e ardhmja do ju ndryshoje menjëherë. Mesdita do jete me e veçanta. Ne planin financiar, me pak durim dhe përkujdes mund te arrini t’i stabilizoni te ardhurat. Do ndiheni te qete.

Shigjetari

Do keni mosmarrëveshje te mëdha sot me partnerin tuaj dhe nuk do jeni te qete për asnjë çast. Nëse prej kohesh ka mbizotëruar e njëjta gjendja me mire t’i jepni fund gjithckaje. Beqaret duhet te tregohen te arsyeshëm dhe jo te pranojnë çdo lloj propozimi. Buxheti do jete i kënaqshëm. Do i kryeni te gjitha shpenzimet e menduara dhe do i shlyeni edhe borxhet.

Bricjapi

Dite pozitive kjo për te dashuruarit, por pa ndonjë emocion te veçante. Merrini gjerat shtruar, bisedoni me partnerin për ato qe ju kane shqetësuar dhe mos bëni plane afatgjata. Beqaret do kenë një dite ndryshe. Miqtë do i ftojnë ne një mbrëmje gjate se cilës mund te kenë edhe njohje te reja. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë shmangni çdo lloj huadhënie.

Ujori

Te gjithë planetët do bëhen bashke gjate kësaj dite dhe do ju mundësojnë çaste te ngrohta e romantike ju te dashuruarve. Çdo gjë ka për t’iu ecur për mrekulli. Beqaret do realizojnë një takim fantastik dhe mund te fillojnë një lidhje si neper ëndrra. Ne planin financiar vështirësitë do jene te njëpasnjëshme kështu qe do bëni mire te merrni masa menjëherë sa pa qene vone.

Peshqit

Beni kujdes sot juve qe jeni ne një lidhje sepse po filluan problemet nuk keni për t’u ndier mire për shume kohe. Beqaret nuk do ndihen aspak mire dhe nuk do jene gati te joshin ndonjë person. Për këtë arsye here pas here do mbyllen ne vetvete. Ne planin financiar asgjë nuk do ju ece ashtu si keni dashur dhe shpesh do gjendeni ne situata te vështira.