Horoskopi ditor, E hane 13 shtator 2021

0
157

Dashi
Do jeni me te qarte ne mendime sot ju qe keni nje lidhje do i vini pikat mbi “i”. Di bini dakord për shume gjera me partnerin dhe do merrni vendime te pjekura. Beqaret do takohen ne mbrëmje me disa persona dhe do pranojnë te njihen edhe me shume me ta. Gjendja e financave do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat. Me pak kujdes mund t’ia dilni mbanë.

Demi
Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe me ne fund do i zgjidhni problemet e vogla qe ju kishin dale me herët. Beqaret do jene nen presion dhe ka rrezik te mos përfitojnë fare nga mundësitë qe do iu jepen. me financat duhet te merreni me tepër. Shpenzimet kryejini me kujdes dhe vetëm për gjera te domosdoshme.

Binjaket
Dita e sotme do jete plot ngjyra dhe do përjetoni emocione te forta. Nëse nuk jeni martuar filloni sot te bëni plane. Për beqaret do jete dite e mrekullueshme. Do dalin e do argëtohen shume me miqtë dhe do njohin një person shume te veçante. Mos e lini t’iu ike nga duart. Kujdes me financat! Ato nuk do jete te mira dhe nuk duhet te gaboni duke bere shpenzime pa kufij.

Gaforrja
Tregohuni sa me te sinqerte me partnerin tuaj sot dhe mos i mbani asnjë te fshehte nëse doni qe marrëdhënia te ece sa me mire. Beqaret nuk duhet te mbyllen ne vetvete, përkundrazi ata duhet te tregohen me te hapur dhe te njihen me sa me shume persona. Buxhetin do dini si ta mbani gjithë kohës te stabilizuar. Mund te bëni edhe sakrifica vetëm për t’ia dale mbanë.

Luani
Lumturia ne çift do ju beje qe te jeni te qeshur gjate gjithë ditës se sotme. Sensualiteti, butësia dhe bashkëpunimi do te mbizotërojnë ne jetën tuaj. Për beqaret priten dashuri te mëdha, madje me te mëdha sa mund ta kishit menduar. Përftoni! Planetët do ndikojnë direkt ne financat tuaja. Ato nuk do jene shume te mira, por dhe nuk duhet te qaheni. Ka edhe me keq se ju.

Virgjeresha

Do e idealizoni partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse ne fakt gjithë këto kohe ai ju ka mbajtur ne pëllëmbe te dorës dhe ju ka dashuruar pa dorashka. Beqaret duhet t’i marrin gjerat si t’iu vijnë pa kërkuar asgjë me ngulm. Vetëm ne këtë mënyrë do e gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar disa te afërm do ju mbështesin ne çdo moment dhe nuk do keni aspak probleme.

Peshorja
Sot do afroheni me shume se kurrë me atë qe keni ne krah dhe do flisni edhe për disa te fshehta te se kaluarës. Do gjeni mirëkuptimin. Beqaret do kenë me tepër se kurrë besim tek vetja dhe do e gjejnë princin e kaltër. Shume gjera kane për te qene ndryshe tashme. Me financat do jeni kurdoherë te matur dhe situata nuk do jete aspak problematike.

Akrepi
Çiftet do kenë një dite me shume tension por edhe me shume pasion. Si fillim do keni mosmarrëveshje dhe inate me njeri tjetrin por nga fundi i ditës çdo gjë do rregullohet dhe ju do pajtoheni. Për beqaret pritet një dite e veçante dhe me emocione te forta. Mos e lini pa e shfrytëzuar. Me buxhetin nuk do keni probleme. Beni dhe shpenzime, por gjithmonë duke pare portofolin.

Shigjetari
Do keni shume nevoje për partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do kërkoni ta mbani pranë gjithë kohës atë. Edhe ai ne fakt, pavarësisht ngarkesës ne pune dhe angazhimeve, do ju beje te ndiheni mire. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar çdo gjë do stabilizohet edhe dikur te merrni shume pak masa.

Bricjapi
Ata qe janë ne çift duhet te flasin me shume me partnerin dhe dëshirat qe kane do ju bëhen realitet. Komunikimi është baza e një lidhjeje. Beqaret nuk duhet te qëndrojnë ne vend duke pritur qe dashuria te shkoje tek ta. Shkoni ju tek ajo. Fale mbështetjes se planetëve mund t’i lejoni vetes disa shpenzime me te mëdha. Situata financiare do vije duke u përmirësuar.

Ujori
Asgjë nuk do shkoje si keni ëndërruar sot ne jetën tuaj ne çift, përkundrazi te dy do mendoni për aventura te reja me persona te trete. Me mire është t’i hidhni hapat me ngadalë dhe te siguroheni për ndjenjat. Beqaret do dashurohen me një mik te familjes. Me financat duhet te tregoheni te kujdesshëm sepse përndryshe situata do ju dale jashtë kontrollit menjëherë.

Peshqit
Ne lidhjen tuaj do mbizotërojë tensioni dhe do ketë debate. Gjithsesi kjo nuk duhet t’iu pengoje te thoni me zë te larte ato qe mendoni. Beqaret duhet te përgatiten për një dashuri shume te bukur. Do kaloni një dite romantike. Me financat do keni fat dhe ato do fillojnë te rriten pak nga pak. Përgatisni ndonjë udhëtim te shkurtër sepse te gjitha kushtet i keni. Do ja kaloni mire!