Lajme

I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës! Benz-i luksoz bëhet copash, mjeti tjetër përfundon mbi trafikndarëse (FOTO)

Advertisements

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të një qendre tregtare.

Mësohet se dy mjete janë përfshirë në aksident dhe si pasojë një person ka mbetur i plagosur, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Njëra nga mjetet, tip “Benz” ka pësuar dëme të mëdha në pjesën e përparme, ndërsa mjeti tjetër ka përfunduar mbi trafikndarësen e autostradës.

Advertisements

Në vendngjarje ka mbërritur Policia e cila po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button