Lajme

I FUNDIT/ E rëndë në vend, shpërthen bombola e gazit në një shtëpi

Advertisements

Njoftimi i policisë:

Mëngjesin e sotëm, ka shkuar për mjekim në spitalin e Fierit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, shtetasja E. T., 49 vjeçe, banuese në Frashër, Fier.

Advertisements

E cila ka marrë djegie në trup, në banesën e saj, si pasojë e shpërthimit të bombulës së gazit, që e përdorte për gatim.

Advertisements

Related Articles

Back to top button