Lajme

I fundit! Makina përplas për vdekje këmbësorin në rrugën Levan-Tepelenë, vdes 75-vjeçari

Advertisements

FIER-Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit”. Një 49 vjeçar, banues në Kosovë, duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, personin me inicialet H. R., 75 vjeç, banues në Cakran. Policia ka bërë shoqërimin në Komisariat të drejtuesit të mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale për rastin në fjalë

.

NJOFTIMI I POLICISË:

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit” shtetasi F. M., 49 vjeç, banues në Kosovë, duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin

H. R., 75 vjeç, banues në Cakran, Fier. U shoqërua në Komisariat drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button