Lajme

I FUNDIT/ Nuk ka qetësi në Shqipër, tjetër ngjarje e rënd! Vdes tragjikisht një burrë (EMRI)

Advertisements

Një person që mbërriti i vdekur në spitalin e Krujës ka ngritur në këmbë policinë e qytetit.

Ylli Tafili, 51 vjeç u dërgua nga familjarët me urgjencë në spital, por në momentin e mbërritjes mjekët kanë konstatuar se ai nuk kishte shenja jete.

Menjëherë është njoftuar policia, e cila me të mbërritur në spital ka nisur punën për të gjetur shkakun e vdekjes së 51 vjeçarit.

Advertisements

Pas verifikimit të fakteve si edhe marrjes në pyetje të familjarëve, policia ka zbuluar se në fakt 51-vjeçari Ylli Tafili kishte rënë aksidentalisht në një kanal vaditës në zonë dhe ka ndërruar jetë.

Advertisements

Related Articles

Back to top button